MÖBLER / Bord / Sybord 13658531
nr 1365 8531
Sybord
Lyra. 1800-tal. Bredd: 55, djup: 40 cm, höjd: 72 cm, nyckel
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:10:01
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)